Partnerzy

 

Zabrze - oficjalna strona Urzędu MiastaZabrze - serwis
oficjalna strona Urzędu Miasta

sekapSystem Elektronicznej Komunikacji
Administracji Publicznej

Górnik Zabrze SSA -  oficjalna stronaGórnik Zabrze SSA
oficjalna strona

SKS Gwarek Zabrze - oficjalna stronaSKS Gwarek Zabrze
strona oficjalna

Polski Związek Gimnastyczny - oficjalna stronaPolski Związek Gimnastyczy
strona oficjalna


Rada Dzielnicy Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej MBSBiuletyn Informacji Publicznej MBS

Drodzy Wychowankowie!

Kochani, tęsknimy za Wami! Jesteśmy ciekawi co u Was słychać? Czy jesteście zdrowi?  Wierzymy, że tak!
       W tej trudnej i wyjątkowej chwili łączymy się z Wami dobrymi myślami i ciepłym słowem. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych. Wykorzystajcie czas w domu najlepiej, jak potraficie. Róbcie wszystko to, na co do tej pory nie mieliście czasu. Być może odkryjecie w sobie nowe talenty? Czytajcie książki, oglądajcie seriale, ćwiczcie, gotujcie, róbcie porządki w domu i we własnej głowie, albo po prostu zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie o tym, co jest naprawdę w życiu ważne…Uśmiechajcie się, nawet teraz, gdy nie jest nam do śmiechu. Pamiętajcie, że każdy z nas ma realny wpływ na nową rzeczywistość z którą musimy się zmierzyć. Nie robiąc nic, można zrobić bardzo wiele – #ZOSTAŃCIE W DOMU.
              Jeśli chcecie porozmawiać, nawiązać kontakt, to piszcie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, bo razem tworzymy naszą przestrzeń!

dyrektor Miejskiej Bursy Szkolnej w Zabrzu - pani Iwona Negacz- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wychowawca gr. I - pani Anna Harasym - Sochor - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wychowawca gr. II - pani Małgorzata Klimas - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wychowawca gr. III - pani Katarzyna Szablicka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wychowawca gr. IV - pani Agnieszka Bracisiewicz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
s
ekretariat - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                                                               Ściskamy - Dyrektor i wychowawcy Miejskiej Bursy Szkolnej w Zabrzu